• Tajniacy: Duet

Popularna gra słowna w wersji dla 2 graczy

Wiek 14+
Liczba graczy 2
Czas gry ok. 15 minut
46.90
Wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od 9.9
Odbiór osobisty w sklepie 0
Odbiór osobisty w sklepie (gotówka) 0
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie 11.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 13.9
Poczta Polska 13.9
Kurier DPD 14.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie (pobranie) 15.9
Poczta Polska (pobranie) 17.9
Kurier DPD (pobranie) 18.9

Zamówienie telefoniczne: 607-682-358

FANTASTYCZNA DWUOSOBOWA ZABAWA DEDUKCYJNA!

Kooperacyjna gra słowna.
Jedna z najlepszych gier imprezowych w wersji dla dwóch graczy.

Wiek: od 14 lat
Liczba graczy: 2
Czas gry: ok. 10 minut
Wydawca: Rebel
Autorzy: Vlaada Chvátil, Scot Eaton
Ilustrator: Tomáš Kučerovský
Wydanie: polskie

NA CZYM POLEGA GRA?
Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt. Porozumiewając się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, przemykają pomiędzy płatnymi zabójcami wynajętymi przez ich wroga, by ukończyć misję, nim skończy się czas. 
"Tajniacy: Duet" to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Na karcie klucza znajduje się 12 pól – 9 pól oznacza słowa, które musi odgadnąć drugi tajniak, a 3 to słowa, których musi się wystrzegać. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Z kolei Twój partner daje Ci wskazówki do słów, które musisz odgadnąć. Jeśli obydwoje odgadniecie wszystkie słowa, nim wykorzystacie wszystkie swoje tury, wygrywacie i możecie razem świętować zwycięstwo! Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również – owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. 
Jeśli wiecie jak grać w "Tajniaków" lub "Tajniaków: Obrazki" to musicie wiedzieć, że główny pomysł jest taki sam, natomiast szczegóły rozgrywki już inne: 
• karta klucza jest dwustronna, aby obie strony stołu mogły dawać sobie wskazówki na zmianę;
• w grze pojawiają się znaczniki czasu, które ograniczają liczbę tur;
• słowo, które jest zielonym agentem po Twojej stronie klucza, może okazać się kimś zupełnie innym w turach, w których to Ty zgadujesz...

Nowy wariant rozgrywki "Mapa Misji"
"Tajniacy: Duet" wprowadzają dobrze znaną zabawę na wyższy poziom. Nasza przygoda rozpoczyna się w Pradze - stolicy Czech. Po tym, jak sukcesem zakończy się nasza rozgrywka, możemy przystąpić do kolejnych wyzwań jakie daje nam Mapa Misji. Poziom kolejnych misji rośnie wraz postępem na kartach misji poprzez zmniejszanie liczby tur bądź liczby błędów jakie możemy popełnić podczas odgadywania. Gratka dla prawdziwych dedukcyjnych wyjadaczy.

Dlaczego pokochasz tę grę?
• Dzięki zmiennym układom kart na stole, wielu dwustronnym kartom kluczy, które mogą być rozpatrywane na dwa sposoby, każda rozgrywka jest inna i stanowi nowe wyzwanie dla wszystkich graczy.
Sprawia to, że w "Tajniaków: Duet" można grać nieustannie przez godzinę i dłużej, bez zmęczenia czy znużenia rozgrywką.
• Łączenie losowych słów skojarzeniami, które drużyna ma odgadnąć, jest niezłą gimnastyką umysłową i zmusza do szukania haseł, które w kreatywny sposób zainspirują drużynę.
• Dwie dostępne role teraz znajdują się w rękach każdego z graczy. Oznacza to, że podczas partii uczestnicy będą odgadywać i dawać podpowiedzi podczas tej samej tury.
Dzięki temu rozgrywka staje się intensywniejsza, a gra nabiera lekko strategicznego charakteru.
• Jeżeli posiadasz grę "Tajniacy" lub "Tajniacy: Obrazki" możesz do woli mieszać karty z wszystkich pudełek, dzięki czemu powiększy się pula haseł.
• Pomimo tego, że gra przeznaczona jest dla dwóch graczy, bez problemu możemy zaprosić do rozgrywki większą ich liczbę! Dzięki temu "Tajniacy: Duet" sprawdza się także jako gra imprezowa.

Wymiary opakowania: 230 x 170 x 50 mm 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie