• Simurgh

Urzekająca oprawą graficzną gra o smokach

Wiek 14+
Liczba graczy 2-5
Czas gry ok. 45 minut
135.00 -43% 76.90
Wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin
Koszt wysyłki od 9.9
Odbiór osobisty w sklepie 0
Odbiór osobisty w sklepie (gotówka) 0
Paczkomaty InPost 9.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie 11.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 13.9
Poczta Polska 13.9
Kurier DPD 14.9
Poczta Polska - odbiór w punkcie (pobranie) 15.9
Poczta Polska (pobranie) 17.9
Kurier DPD (pobranie) 18.9

Zamówienie telefoniczne: 607-682-358

GRA O ŚWIECIE SMOKÓW DLA CAŁEJ RODZINY

Urzekająca oprawa graficzna. 
Zmieniająca się plansza i dwa poziomy trudności w zależności od przyjętych zasad gry.

Wiek: od 14 lat 
Liczba graczy: 2-5
Czas gry: ok. 45 minut
Wydawca: Baldar Games
Projekt gry: Pierluca Zizzi
Projekt graficzny: Enggar Adirasa, Agnieszka Kopera
Wydanie: polskie

NA CZYM POLEGA GRA?
Cieniści ponownie nadchodzą, by siać spustoszenie... 
Odkąd sprzymierzyliśmy się z Simurghami, potężnymi mitycznymi smokami, Cieniści przestali niepokoić nasz lud. Pokonani przez Muratana, Władcę Smoków, wycofali się w najgłębsze czeluści Starej Ziemi. Mieli już nigdy nie wrócić. Czuliśmy się bezpiecznie, powróciły: radość i spokój. Dopóki Władca Smoków nie odszedł wraz z Simurghami. Wśród nas pozostały tylko smoki najbardziej przywiązane do swoich Smoczych Jeźdźców. Stworzyliśmy więc klany. Klany przerodziły się w rody. A każdy ród pękał wprost z dumy, powiększając stado tych majestatycznych bestii. Lecz lata pokoju sprawiły, że wśród ludzi osłabł duch walki. Teraz, gdy Cieniści ponownie nadchodzą, by siać spustoszenie, tylko najbardziej waleczni dostąpią zaszczytu i poprowadzą ludzkość do kolejnej wojny, by okryć się chwałą.
Poprowadź jeden z rodów, rośnij w siłę! Wytresuj smocze bestie, udowodnij, że jesteś tym, który powinien stanąć na czele ludzkości, kiedy Cieniści znów uderzą przeciwko twemu ludowi i potężnym Simurghom!
"Simurgh" jest grą dla 2-5 graczy. Każdy z nich staje na czele potężnych rodów w fantastycznym świecie, w którym ludzie i smoki żyją w symbiozie, wspólnie polują i razem wyruszają na wojnę! Jako głowa rodu, każdy z graczy dba, by jego populacja smoków rosła w siłę.
Każda bestia jest wyjątkowa, przepięknie zilustrowana i posiada specjalne zdolności. Na ogromnej, w dużej części modułowej, planszy gracze będą wysyłać swoich Wasali i Smoczych Jeźdźców, by ujarzmiali kolejne smoki, pomnażali zasoby rodu, przeprowadzali badania albo podróżowali do odległej Dziczy. Wszystko po to, by zdobyć siłę mierzoną Punktami Mocy!
Dlaczego "Simurgh"?
"Simurgh" to gra przemyślanych decyzji i konfrontacji. Oprawa graficzna jest wprost bajeczna. Ogromną zaletą gry jest jej regrywalność. Wszystko to świadczy o sile smoka z Persji! W grze dostępne są różne poziomy rozgrywki. W zależności od przyjętych zasad możemy zagrać na różnych poziomach. 45 minutowa rywalizacja dobrze sprawdzi się w gronie rodzinnym, a w gronie bardziej zaprawionych graczy przygotujcie się na dłuższą rozgrywkę. Jaki rodzaj gry wybierzecie, zależy od Was.
Uwaga: Sprzedawana gra to wydanie z kampanii na Wspieram.to, zawierające dodatkowo 5 powiększonych mat graczy. 

Zawartość pudełka: 
plansza do gry • 5 plansz graczy • 99 kartonowych kafli • 25 figurek robotników • 5 znaczników punktacji • 120 żetonów zasobów • 50+ znaczników zdolności • instrukcja

Wymiary opakowania: 297 x 297 x 72 mm 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie